O NAS

O nas

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać.

 

Firma nasza rozpoczęła działalność we wrześniu 1993 roku. W pierwszych latach działalności prowadziliśmy komplek- sową budowę domów jednorodzinnych, od fundamentów aż po klucz .
Od roku 2000 skupiliśmy się głównie na robotach związanych z montażem stolarki budowlanej, bram garażowych i rolet zarówno w obiektach nowobudowanych jak i już istniejących wraz z towarzyszącymi im drobnymi pracami budowlanymi.
Przez cały okres działalności główny nacisk kładliśmy na solidność i jakość wykonywanych prac . I nadal jest to naszą dewizą. To- wary i materiały stosowane przez nas są najwyższej jakości , produkowane przez wiodące, renomowane Firmy naszego kraju .
Wszystkie wyroby posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne.
Roboty montażowe wykonywane są przez doświadczonych, przeszkolonych pracowników stale poszerzających swoje kwalifikacje na organizowanych cyklicznie szkoleniach.
Na bieżąco wprowadzamy wszelkie nowinki techniczne , które znacząco wpływają na jakość stolarki, jej trwałość i jakość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się znaczną ilością wykonanych usług, a co za tym idzie zadowolonych klientów.
Bogaty asortyment polecanych towarów sprawia, że nasza oferta jest warta Państwa zainteresowania.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony a zwłaszcza naszego Salonu w Mysłowicach gdzie uzyskacie Państwo szcze- gółowych informacji i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami