O nas

Firma nasza rozpoczęła działalność we wrześniu 1993 roku. W pierwszych latach działalności prowadziliśmy komplek- sową budowę domów jednorodzinnych, od fundamentów aż po klucz .

Od roku 2000 skupiliśmy się głównie na robotach związanych z montażem stolarki budowlanej, bram garażowych i rolet zarówno w obiektach nowobudowanych jak i już istniejących wraz z towarzyszącymi im drobnymi pracami budowlanymi.

Przez cały okres działalności główny nacisk kładliśmy na solidność i jakość wykonywanych prac . I nadal jest to naszą dewizą. To- wary i materiały stosowane przez nas są najwyższej jakości , produkowane przez wiodące, renomowane Firmy naszego kraju .

Wszystkie wyroby posiadają wszelkie wymagane certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne.

Roboty montażowe wykonywane są przez doświadczonych, przeszkolonych pracowników stale poszerzających swoje kwalifikacje na organizowanych cyklicznie szkoleniach.

Na bieżąco wprowadzamy wszelkie nowinki techniczne , które znacząco wpływają na jakość stolarki, jej trwałość i jakość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się znaczną ilością wykonanych usług, a co za tym idzie zadowolonych klientów.

Bogaty asortyment polecanych towarów sprawia, że nasza oferta jest warta Państwa zainteresowania.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony a zwłaszcza naszego Salonu w Mysłowicach gdzie uzyskacie Państwo szcze- gółowych informacji i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacje

Osiedle domków jednorodzinnych Mysłowice ul. Laryska

Osiedle domków szeregowych w Mysłowicach, ul. Ziętka

Miniklinika Mysłowice ul. Ziętka

Posiadmy produkty
jedynie najlepszych firm